«INVESTMENTS in UKRAINE» – власний проект видавництва "АКАДЕМПРЕС", який існує вже 10-й рік, серія щорічних каталогів англійською, російською та українською мовами. Каталоги серії презентуються та розповсюджуються на міжнародних форумах економічного співробітництва та на виставках як в Україні, так і за її межами.


Завдяки розміщенню в каталогах серії "Інвестиції в Україну" інформації про наявність можливостей для вкладання інвестицій, підприємства та регіони знайдуть відповідних партнерів для подальшого розвитку виробництва.
 

У 2009 році видавництво готує до друку 4 каталоги
 

«Інвестиції в Україну. Сільське господарство 2009» — четвертий спеціалізований випуск українською мовою. Інвестиційна привабливість сільського господарства України, огляд інвестиційного законодавства в сільському господарстві, інвестиційні можливості регіонів України у  галузі, переліки інвестиційних проектів.


«Інвестиції в Україну. Туризм та курорти 2009» — каталог, в який буде включено інвестиційні проекти підприємств, міністерств та відомств, що мають відношення до туристичної галузі України.


«Інвестиції в поліграфію України-2009» - другий систематизований збірник інвестиційних проектів на основі бази данних Поліграфінвест™


«INVESTMENTS in UKRAINE-2009» — каталог, в який буде включено інвестиційні проекти підприємств, міністерств та відомств усіх галузей економіки України. Каталог вийде у листопаді-грудні 2009 року. Інформацію про наявні  інвестиційні проекти та рекламу можна подавати до кінця жовтня 2009 року.

Каталоги, що видані у попередні роки:

«Інвестиції в поліграфію України - 2008» – систематизований збірник інвестиційних проектів на основі банку даних Поліграфинвест™, 134 стор. Каталог вийшов у вересні 2008 року до Першого поліграфічного інвестиційного форуму у рамках виставки «Поліграфія-2008»

«Інвестиції в Україну -2006» – каталог, в який включено інвестиційні проекти підприємств, міністерств та відомств усіх галузей економіки України.

«Інвестиції в Україну -2004» – підсумковий каталог українською мовою по всіх галузям економіки, 96 стор., статистичний огляд «Економічний  розвиток  України за 9 місяців 2004 року», інвестиційне законодавство України за роки незалежності, інвестиційні можливості регіонів та перелік інвестиційних проектів регіонів України.

«Инвестиции в Украину. Год России-2003» – спецбальне видання російською мовою, присвячене року. Росії в Україні, 102 стор., економічний огляд, інвестиційне законодавство України. Огляд шляхів розвитку СЕЗ та ТПР, концепція формування ЄЕП, інвестиційні можливості регіонів, їх СЕЗ та ТПР, переліки інвестиційних проектів.
 

«Інвестиції в Україну. Сільське господарство - 2007» – третій спеціалізований випуск українською мовою. Інвестиційна привабливість сільського господарства України, огляд інвестиційного законодавства в сільському господарстві, інвестиційні можливості регіонів України у галузі, переліки інвестиційних проектів.

«Інвестиції в Україну. Сільське господарство - 2005» – другий спеціалізований каталог серії, присвячений інвестиційним можливостям сільського господарства України, а також відповідним галузям харчової та переробної промисловості.

«Інвестиції в Україну. Сільське господарство - 2003» – спеціалізований випуск українською мовою, 56 стор. Інвестиційна привабливість сільського господарства України, огляд інвестиційного законодавства в сільському господарстві, інвестиційні можливості регіонів України у галузі, переліки інвестиційних проектів.
 

«Investments in Ukraine-2002
Investments in Ukraine-2001
Investments in Ukraine-2000»
– каталоги англійською мовою. Інвестиційне законодавство, інформація про регіони, СЕЗ та ТПР, наявні інвестиційні проекти галузевих  міністерств, переліки інвестиційних проектів, календар проведення  міжнародних інвестиційних форумів, інформація Асоціації спеціальних (вільних) економічних зон України.

«Kyiv region Ukraine. Investment Opportunities (Інвестиції в Україну. Київська область-2007)» – спеціальні випуски англійською та українською мовами, 152 стор., інвестиційна привабливість Київської області, огляд інвестиційного законодавства, переліки інвестиційних проектів.

«Інвестиції в Україну. Київська область-2005» – каталог, в який включено інвестиційні проекти підприємств області. Каталог вийшов у  листопаді 2005 року і був презентований на засіданні Trade Club.
 


Запрошуємо Вас взяти участь у створенні каталогів серії
"INVESTMENTS in UKRAINE"
та розмістити інформацію про інвестиційні проекти Вашого підприємства.

Більш детальну інформацію щодо участі у каталогах серії
"INVESTMENTS in UKRAINE"
ви можети отримати: на сайтах видавництва "АКАДЕМПРЕС"
www.academpress.kiev.ua
та електронною поштою:
 invest@academpress.kiev.ua
та за телефонами
(044) 286-4238, 286-4283